Czy wiesz, że...

Twoje wsparcie to dla nas coś więcej niż tylko pieniądze?

Każda, nawet najdrobniejsza wpłata budzi uśmiech na twarzach całego naszego zespołu, ale przede wszystkim na twarzach naszych podopiecznych i ich bliskich. To są właśnie najważniejsze wartości, które jako Fundacja chcemy rozwijać i pielęgnować, zapewniając potrzebującym naszego wsparcia osobom lepsze jutro i wypełniając ich serca nadzieją.

Natomiast Ty, pomagając nam, zyskujesz nie tylko satysfakcję. Darowizny na rzecz fundacji charytatywnych można odpisać od podstawy opodatkowania, czyli od kwoty rocznego dochodu. Dla osób fizycznych nie może ona przekraczać 6%, z kolei dla osób prawnych - 10% rocznie. Skorzystanie z ulg podatkowych z tytułu darowizny jest proste - wystarczy, że przy rozliczaniu podatku okażesz dowód wpłaty (np. potwierdzenie przelewu)!
Wesprzyj fundację

Jak możesz pomóc?

Zapraszamy do wpłat na konto Fundacji, zrzutek dla potrzebujących, aukcji i innych form pomocy. Masz jakiś pomysł? Podziel się nim z nami! Znasz kogoś, kto potrzebuje wsparcia? Opowiedz nam jego historię! Wiemy, że nie jesteśmy w stanie pomóc każdemu, ale zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby tych osób było jak najwięcej.

Dołóż swoją cegiełkę!

Darowizna na cele statutowe Fundacji Braci Collins

Twoje dane będą wykorzystane tylko do realizacji wpłaty
Wpisz inną kwotę