Uczestnicy EXOTIC RAGE licytowali dla Fundacji Braci Collins
Najbarwniejsza impreza motoryzacyjno-lifestylowa w Polsce ponownie zawitała do Gdańska. Czterdzieści załóg biorących udział w 14. Edycji Exotic Rage w sobotnie popołudnie zameldowało się na Wyspie Spichrzów. Cel? Pomoc najbardziej potrzebującym, w tym dzieciom w trudnej sytuacji rodzinnej.

Uroczysta aukcja na rzecz podopiecznych Fundacji Braci Collins odbyła się w sobotni wieczór w Klubie Sassy. Pod młotek trafiły prawdziwe unikaty  dla fanów Formuły 1, piłki nożnej, kina i muzyki. Aukcję poprowadził wyjątkowy duet w składzie Irek Bieleninik i aktor Piotr Stramowski. Ten drugi na licytację przekazał m.in. szlafrok bokserski z filmu "Fighter" - sprzedany za 3,2 tys. zł.

Największym zainteresowaniem uczestników Exotic Rage cieszyły się jednak pamiątki sportowe - czapka z podpisem Nicki Laudy (sprzedana za 20 tys. zł), flaga Ferrari z podpisem Michaela Schumachera (5 tys. zł) czy zdjęcie z autografem Pele (15 tys. zł). Zacięta walka rozgorzała o podpisaną przez Ronaldo koszulkę Realu Madryt, która ostatecznie wylicytowana została za 20 tys. zł.

To był magiczny wieczór pełen dobrych emocji i uśmiechu. Po raz kolejny pokazalismy, że pomoc dzieciom to istotny element funkcjonowania społeczności skupionej wokół Exotic Rage. Specjalne podziękowania dla Irka Bieleninika i Piotra Stramowskiego, którzy z licytacji urządzili prawdziwe show. - powiedział Przemysław Waszczuk, organizator Exotic Rage.

Dziękuję organizatorom za zaproszenie oraz nieocenione wsparcie udzielone Fundacji Braci Collins. Exotic Rage to nie tylko wielkie silniki, ale przede wszystkim wielkie serca, które za nimi stoją. - dodał Rafał Collins, współfundator Fundacji Braci Collins i uczestnik wydarzenia.
Kwota zebrana podczas aukcji w Klubie Sassy w Gdańsku w całości przekazana zostanie na pomoc podopiecznym Fundacji Braci Collins.
_1
_2