Auto Chucka Norrisa na aukcji 29. Finału WOŚP
Przedmiotem aukcji jest wyjątkowa replika serialowego Walker Texas Ranger Truck czyli Dodge Ram 1500, którym funkcjonariusz Cordell Walker (przyp. red. postać, w którą wcielił się Chuck Norris) poruszał się po bezdrożach stanu Teksas. Dziś Bracia Collins oraz firma JUAN wspólnymi siłami przywracają samochód do służby. Gra toczy się w słusznym celu: dla 29. Finału WOŚP - dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Strażnicy Teksasu (ang. Texas Rangers) to elitarna jednostka policji uformowana w Stanach Zjednoczonych w 1835 roku. Jej legenda zaowocowała aż 9 sezonami serialu „Strażnik Teksasu”, który do dziś postrzegany jest za kultowy, a dla Chucka Norrisa, który wcielił się w tytułową rolę, serial okazał się największym sukcesem w całej jego karierze.

Bracia Collins poddali samochód renowacji oraz modyfikacjom, które w opinii Chucka Norrisa odpowiadają jego dzisiejszym potrzebom, w efekcie czego w aucie pojawił się nowoczesny i potężny system multimedialny. W samochodzie nie mogło zabraknąć także unikatowych dodatków takich jak oryginalny scenariusz jednego z odcinków serialu czy wyjątkowe zdjęcie z podpisem Chucka, których wkomponowaniem we wnętrze pojazdu zajęli się specjaliści z firmy JUAN. Skrzynia umiejscowiona na tylnym rzędzie siedzeń została zaprojektowana z myślą o ewentualnym demontażu, tak aby w razie potrzeby mogła zdobić również dowolne wnętrze.

Pod maską Dodge’a Ram 1500 drzemie silnik V8 Magnum o pojemności 5.9L, którego rasowe brzmienie wywoła emocje u każdego. Nie trzeba być fanem motoryzacji, aby docenić bulgot tej widlastej ósemki.

Bracia Collins regularnie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W zeszłym roku wystawili na aukcję WOŚP auto z kultowego serialu „Nieustraszony”, zaś dwa lata temu Rolls Royca Silver Shadow, który z kwotą ponad 211 tysięcy złotych stał się najdroższą aukcją 27. Finału.
dodge_2.jpg
dodge_3.jpg