Hotel Grand  Lubicz wspiera podopiecznych Fundacji Braci Collins
"Lubicz & Friends" to kolacja, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Hotelu Grand Lubicz. To już IV edycja niesienia dobra! Tym razem Hotel Grand Lubicz***** postanowił wesprzeć podopiecznych Fundacji Braci Collins i projekt Pokoloruj Marzenia, którego planowana emisja już wiosną.

Organizatorzy, widząc ogromne zapotrzebowanie na pomoc, nie pozostają obojętni. Podczas organizacji dotychczasowych kolacji, zebrano już 680 tysięcy złotych, dzięki którym udało się wesprzeć najbardziej potrzebujących. Dla Gości biorących w niej udział, to niezapomniana podróż po kulinarnych doświadczeniach w wyjątkowej artystycznej atmosferze.

IV edycja wydarzenia odbędzie się już 13 listopada w Hotelu Grand Lubicz w Ustce. Poprowadzi je przyjaciel Fundacji Braci Collins, Ireneusz Bieleninik, a wybitni szefowie kuchni, Marcin Szwak, Jacek Brylka oraz Sławomir Tubisz zaprezentują autorską kuchnię, wykorzystując bogactwo i smak regionalnych oraz tradycyjnych, świeżych produktów. Dodatkowo, wydarzenie uświetnią występy artstyczne.

Podczas kolacji wylicytować będzie można wiele cennych nagród, w tym m.in.: vouchery pobytowe do prestiżowych hoteli w Polsce, kolację w Londynie z Melem Gibsonem i wiele, wiele innych!

Zaproszenia na wydarzenie dostępne są w 2 pakietach: Standard oraz VIP (obejmuje dodatowo wstęp do klubu "Black Pearl" oraz strefy VIP z open barem i bufetem) i dostępne są w sprzedaży na stronie Fundacji Braci Collins lub bezpośrednio u organizatora wydarzenia, całodobowo pod numerem telefonu: 59 841 82 00.